Piektdiena, 22.aprīlis

Nu ko, Pilnmēnesi gaidījāt? Te nu viņš ir, plkst. 8:23 Skorpiona zīmē ir precīzais laiks. Varam stiprināt paškontroli, testēt savas (un dažkārt citu) emocionālās izturības robežas, pārbaudīt, ko patiesībā varam vai nevaram atļauties. Skorpions ir dziļā zīme, un kā zināms, tie klusākie ūdeņi – tie dziļākie. Spēsim instinktīvi saprast citu rīcības motivāciju, iedziļināties lietās un aizrakties līdz saknei. Var būt pastiprināta interese par ezotēriskiem jautājumiem, kā arī jautājumiem, kas dod precīzas zinātniskas atbildes. Labi strādās intuīcija un šodien sniegtie un saņemtie padomi sasniegs dzirdīgas ausis. Būsim labi vērotāji un spēsim pamanīt tās nianses, kuras citkārt būtu palaiduši garām.

Ēdienkartē vairāk saistīs eksotiskie ēdieni ar izteiktu garšu. Varam arī eksperimentēt ar gatavošanas procesu, kamēr izejvielu sastāvs citiem vairs nav uzminams. Kā jau Pilnmēness laikā, iespējama palielināta apetīte. Vēlamais atslodzes laiks – 12h pirms un pēc precīzā Pilnmēness iestāšanās (plkst. 8:23)

———————————-
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!