Piektdiena, 15.aprīlis

Arī šodien Mēness ceļojot caur Lauvas zīmi, mūsu uzmanību pievērsīs mīlestībai un romantikai. Būs vēlēšanās pucēties un iegādāties kādu prestižu skaistum- vai greznumlietiņu, būs svarīgi patikt un saņemt atzinību un novērtējumu. Labs laiks, lai izietu sabiedrībā, apmeklētu kādu saviesīgāku pasākumu, prezentāciju vai pieņemšanu. Sirdi sildīs arī izstādes vai teātra apmeklējums. Izmantosim šo dienu, lai parādītu sevi no labākās puses. Izdošanos sola tie darbi, kuri iepriekš saplānoti, tomēr šī ir darītāju un uzņēmīgu cilvēku diena, tātad, ja rīkosieties – būs arī rezultāts. Uzmanīties gan vajadzētu ar vārdu izvēli, jo pastāv risks pateikt ko lieku emociju iespaidā. Tomēr citādi visādi dienai ir pozitīvs emocionālais fons. Ja paši būsim optimisma un azarta pilni, tad mūsu pozitīvā attieksme pielips arī apkārtējiem.

Ēdienkartē labprāt gatavosim to, ko zinām, ka mums padodas. Ļoti būsim atkarīgi no apkārtējo novērtējuma, jo būsim ļoti centušies. Daudzi šodien izvēlēsies pusdienot vai vakariņot ārpus mājas kādā restorānā vai kafejnīcā, vēloties baudīt romantiskākus apstākļus, nekā ierasts.

———————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!