Piektdiena, 1.aprīlis

Arī šodien Mēness vēl ceļos cauri Mežāža zīmei, ļaujot mums pievērsties praktiskajai dzīves pusei. Šodien lielā mērā parādīsim savu konservatīvo dabu, nevēloties neko mainīt savos plānos pat tad, kad to prasa apstākļi. Savu neiecietību pret citu vēlmi ko uzlabot varam paust pat ar kādu skarbāku vārdu, bet varbūt paši saskarsimies ar citu cilvēku ietiepību neko nemainīt. Daži vēlēsies panākt savu, lai ko tas maksātu. Ar humora izjūtu būs diezgan švaki un mums nepatiks nekāda izjokošana. Tomēr nav jau tā, ka viss ir slikti, jo tie, kuri izmantos savas diplomātiskās spējas, varēs vienoties par savstarpēji izdevīgu risinājumu. Iespējams noslēgt labu līgumu vai izdarīt veiksmīgu pirkumu, kas kalpos ilgtermiņā.

Ēdienkartē būsim diezgan askētiski. Ēdīsim to, kas ieplānots vai to, kas ir pareizi. Spēsim labi ieturēt noteikto režīmu, ja tāds mums ir. Īpašu uzmanību pievērsīsim produktu ekoloģiskai izcelsmei un to kvalitātei.

———————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!