Otrdiena, 5.aprīlis

Arī šodien Mēness pavadīs Zivju zīmē, ļaujoties iekšējām sajūtām un intuīcijai. Labi uztversim apkārtējo noskaņojumu un labprāt piedāvāsim savu palīdzību. Tomēr, lai cik liela arī nebūtu mūsu iejūtība un atsaucība, būs jāspēj atrast tas līdzsvars starp palīdzības piedāvāšanu un uzspiešanu, citādi var sanākt vilties un justies atstumtiem. Daudziem nāksies saprast to, ka nevaram citu vietā izdzīvot viņu pašu radītās problēmas, lai kā mums liktos, ka varam tās atrisināt. Bet, iespējams, tie būsim mēs, kas gaida, lai citi visu atrisina mūsu vietā? Dienas tēma – balanss starp došanu un ņemšanu. Daži var justies nomākti dēļ citu pārāk emocionālām jūtu izpausmēm, tādēļ censties norobežoties. Savukārt citi to var uztvert kā emocionālu vēsumu un neatsaucību. Lai vai kā, Mēness caur Zivju zīmi var mūs ievest gan emocionālā maldināšanā, gan spējā ieklausīties un sajust to smalko robežu, kur nepieciešams izrādīt sapratni un līdzcietību.

Produktu izvēlē joprojām pastāv saindēšanās risks, tādēļ īpašu vērību jāvelta to izcelsmei un derīguma termiņam. Iespējama palielināta apetīte, tomēr Mēness ir dilstošs un dažas liekas kūkas šodien lielu ļaunumu figūrai nenesīs.

———————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!