Otrdiena, 26.aprīlis

Arī šodienu Mēness pavadīs Strēlnieka zīmē, solot emocionālo fonu radīt harmoniskāku, nekā iepriekšējās dienas. Joprojām aktuāli ir izaugsmes un attīstības jautājumi. Daži apsvērs ceļojumu un atpūtas plānus, kamēr citi – sadarbības iespējas ar ārzemēm un ārzemniekiem. Noskaņojums būs optimistisks un ar savām idejām spēsim iedvesmot arī citus. Labs laiks, lai jautātu pēc padoma un arī paši sniegtu padomus. Dažus apciemos pēkšņas atklāsmes, kuras spēsim pārvērst gluži taustāmā materiālā rezultātā. Iespējamas jaunas iepazīšanās un draudzības sākšanās, kā arī spontāni pirkumi, bet arī negaidītas dāvanas.

Ēdienkartē joprojām interesēs viss jaunais. Šī ir lieliska iespēja dažādot savu ikdienas uzturu. Labprāt vakariņosim draugu un domubiedru pulciņā.

———————————-
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!