Otrdiena, 19.aprīlis

Dienas pirmajā daļā Mēness vēl atradīsies Jaunavas zīmē, pievēršot mūsu uzmanību ikdienas ritmam un veselības profilakses jautājumiem. Piemērots laiks, lai ko mainītu savos ikdienas rituālos vai kārtībā, uzsāktu jaunu diētu vai atcerētos veco.

No plkst. 14:24 Mēness pāriet diplomātiskajā Svaru zīmē, liekot mums piedomāt pie apkārtējās vides harmonijas un savu vietu tajā. Mācīsimies saskaņoties un sadarboties, svarīgi būs ne tikai tas kā jūtamies paši, bet arī tas, lai ar savu rīcību un iniciatīvu nenomāktu citus. Var izdoties pirkšanas un pārdošanas lietas, jo Svaru zīme liek ievērot abpusējās intereses. Tomēr, šajā laikā būsim ļoti atkarīgi no apkārtējo vērtējuma, svarīgi būs patikt citiem. Šī iemesla dēļ varam arī nobīties uzsākt ko jaunu un atšķirīgu, jo bailes no apkārtējo nesapratnes būs lielākas kā vēlme darīt. Saasināti uztversim netaisnību un būsim gatavi mesties palīgā.

Ēdienkartē svarīgi būs, lai viss ir glīti noformēts. Dažkārt tam pievērsīsim pat pārāk lielu uzmanību. Izvēlēsimies drīzāk vieglu, nekā smagu pārtiku un vislabprātāk to baudīsim jautrā draugu kompānijā.

———————————-
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!