Otrdiena, 12.aprīlis

Rīta pusē Mēness vēl atradīsies Dvīņu zīmē un varam sekot iepriekšējās dienas norādēm.

No plkst. 11:07 Mēness pāriet Vēža zīmē, liekot mums lielāku uzmanību pievērst mājas pavardam, rūpēm par ģimeni un mūsu emocionālajai pusei. Būsim jūtīgāki un arī atsaucīgāki citu vajadzībām un arī paši būsim drošāki savu emociju izpausmēs. Var aktualizēties jautājumi saistībā ar nekustamo īpašumu un drošības sajūtu. Daži atklās, ka nekur nav tik labi kā mājās! Labi darbosies intuīcija un iztēle, tādēļ diena būs labvēlīga radošo profesiju pārstāvjiem. Tomēr iespējamas arī šādas tādas vilšanās, kam par pamatu var būt sajūta, ka netiekam atbilstoši novērtēti, bet, iespējams, paši gaidām pārāk daudz. Veikalu plauktos viss var šķist par dārgu, tādēļ ilgtermiņa pirkumus labāk atlikt uz citu dienu.

Ēdiena gatavošana būs viens no veidiem, kā izrādīt rūpes un gādību par saviem mīļajiem. Dosim priekšroku labi zināmām un izmēģinātām receptēm. Eksperimentiem atstāsim citas dienas, jo kuņģis šodien ir jūtīgā vieta.

———————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!