Ceturtdiena, 7.aprīlis

Šīs dienas galvenais notikums – Jauns Mēness Auna zīmē no plkst. 14:23. Un šodien, atšķirībā no vakardienas, gan var būt sajūta, ka “nu tik būs”! Gribēsies skriet, lekt un aktīvi darboties, lai gan šodien vispirms būtu jāsaraksta jaunie plāni, jāievēlas vēlēšanās un tikai tad jāķeras darbiem klāt. Tie, kuri šādi rīkosies beigu beigās padarīs vairāk kā tie, kas skries uzreiz ar pieri sienā 🙂 Diena solās būt diezgan nervoza, impulsīvas rīcības pilna. Savā oriģinalitātē varam pārsteigt paši sevi, turklāt pilnīgi nesagatavotus. Jābūt uzmanīgiem ar to ko darām, jo pastāv traumatisma risks. Jāsaudzē galva.

Ēdienkartē visdrīzāk izvēlēsimies ko ceptu, nevis vārītu. Patiks maltītei pievienot asas garšvielas. Bet vispār jau nebūs mums pacietības gatavot pašiem. Visticamāk nopirksim jau kaut ko gatavu. Tomēr būtu kaut nedaudz jāpiedomā pie tā, ko šodien ēdam, jo jūtīgāki kuņģi var likt par sevi manīt.

———————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!