Ceturtdiena, 28.aprīlis

Arī šodien Mēness rāmi slīdēs cauri Mežāža zīmei, vēršot mūsu domas praktiskajā virzienā. Būsim orientēti uz visu klasisko un tradicionālo, negribēsim pieņemt nekādus uzlabojumus un jauninājumus galvenokārt tādēļ, ka tas šķitīs pārāk dārgi. Kaitinās viss, kas neies pēc plāna, kuram stūrgalvīgi centīsimies sekot. Priekšplānā izvirzīsies mūsu pašu ambīcijas un mērķi kā arī varas jautājums. Toties diena ir labi piemērota dažādu atskaišu rakstīšanai, savu domu skaidrai formulēšanai, kā arī darbam ar dokumentiem, galvenokārt to sakārtošanai, jo rīt Merkurs jau griezīsies retrogrāds (jau šodien viss iet lēni) un akcents būs uz labošanu un rediģēšanu.

Arī ēdienkartē visam jāiet pēc plāna, lai gan būs kārdinājumi “no malas”.  Svarīgi izvēlēties augstas kvalitātes ekoloģiskas izcelsmes produktus. Varam ieturēt pieticīgas, tomēr pilnvērtīgi sabalansētas maltītes.

———————————-
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!