Ceturtdiena, 21.aprīlis

Arī šodien Mēness rāmi slīdēs cauri Svaru zīmei, turpinot līdzsvara un harmonijas meklējumus. Tāpat kā vakar, arī šodien svarīgi būs neļaut nevienam izsist sevi no sliedēm, bezkaislīgi un bez liekām emocijām vērtēt un izsvērt situācijas, kas nāk mūsu priekšā (kā Temīda, kas ir akla un paļaujas tikai uz faktiem). Svaru zīmei ir tā labā īpašība automātiski meklēt ceļus, kā abus svaru kausus dabūt līdzsvarā. Tāpat arī mums visiem šodien būs vēlēšanās nogludināt asumus, izmantojot savas diplomātiskās spējas un spēju vienoties. Mums būs grūti atrasties starp cilvēkiem, kuri strīdas, būs svarīgi kādā sajūtu atmosfērā atrodamies. Apkārtnei un apkārtējiem būs liela ietekme uz mums un pirms pieņemt galīgo lēmumu kādā lietā iespējamas arī šaubas un svārstīšanās. Pamazām arī jutīsim tuvojošos Pilnmēnesi, kas var nostrādāt kā situāciju sakāpinātājs ar tendenci visu pasniegt vispārākajā pakāpē. Neļausimies provokācijām.

Ēdienkartē nozīme būs ne tikai sabalansētai, vieglai pārtikai, bet arī maltītes noformējumam. Vēlēsimies gaumīgu atmosfēru un labu stilu. Pat, ja parasti tam neesam pievērsuši nekādu uzmanību, tad šodien kādas sociāli nepieņemamas lietas vai nesaskanīgs interjers īpaši dursies acīs.

———————————-
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!