Ceturtdiena, 14.aprīlis

Dienas pirmajā pusē Mēness vēl atradīsies Vēža zīmē un varam sekot iepriekšējās dienas norādēm. Atslodzes laiks sākās no pusnakts līdz plkst. 12:58.

No plkst. 16:53 Mēness pāriet Lauvas zīmē ļaujot lielāku uzmanību pievērst savu labāko īpašību un radošās puses izcelšanai. Liela nozīme ir azartam un aizrautībai, un, protams, mīlestības izrādīšanai un dzīves romantiskajai pusei. Lauva šajā ziņā ir īpašs, un Mēness caur Lauvas zīmi arī mūs iedrošina ļauties tam visam. Tiem, kuriem vēl nav, laiks doties savas otrās pusītes meklējumos, savukārt bērnu vecākiem laiks papildus uzmanību pievērst savām atvasēm.

Ēdienkartē labprāt pagatavosim ko īpašu, kādu no tām receptēm, kas mums padodas un varam saņemt atzinību. Caur maltīti arī izrādīsim savu pieķeršanos un būsim gatavi kaut zvaigznes no debesīm nonest.

———————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!