Trešdiena, 30.marts

Dienas lielāko daļu Mēness pavadīs Strēlnieka zīmē, ļaujot mums kalt tālejošus plānus, apspriest augstākās izglītības un profesionālās pilnveidošanās jautājumus, kā arī mudinot mūs doties plašajā pasaulē redzēt ko jaunu. Mēness caur Strēlnieka zīmi ļauj uz daudzām lietām paskatīties tā filozofiski, neiestrēgt problēmās, bet doties tālāk. Varēsim ar optimistisku skatu palūkoties uz pasauli un aizdegt citus ar savu aizrautību. Daži satiks savu īsto skolotāju, bet, iespējams, kāds padomu prasīs mums.

No plkst. 20:45 Mēness pāriet konservatīvajā Mežāža zīmē, atstājot emocijas otrajā plānā. Kļūstam nopietnāki un piezemētāki pēc Strēlnieka aizrautīgā lidojuma. Vairāk uzmanības pievērsīsim dzīves praktiskajai pusei.

Ēdienkartē uzmanību saistīs viss jaunais, labprāt pamēģināsim kaut ko no svešzemju virtuves. Uz vakarpusi šai ziņā būsim askētiskāki un drīzāk vakariņas izlaidīsim, nekā gatavosim ko īpašu.

———————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!