Trešdiena, 23.marts

No plkst. 7:24 Mēness pāriet diplomātiskajā Svaru zīmē, rosinot uz līdzsvara un harmonijas meklējumiem. Var aktualizēties tādas tēmas kā sadarbība, vienošanās, saskaņošana un taisnīgums. Kā jau Pilnmēness laikā, vienlaicīgi esot Mēness aptumsumam plkst. 13:47, liela daļa no mums izjutīs emocionāli sakāpinātu fonu. Tomēr tas, cik ļoti tas skars vai neskars katru no mums personīgi, ir atkarīgs no mūsu rādītājiem dzimšanas kartē. Latvijā šis aptumsums redzams nebūs, tādēļ arī tā ietekme nebūs tik liela kā vietās, kurās tas būs vērojams. Protams, šo to varam uztvert sakāpinātāk, nekā parasti. Iespējama svārstīšanās un neizlēmība, nespēja pieņemt lēmumu. Tomēr tie, kuri pēc dabas ir darītāji, spēs pamanīt tās izdevības, kuras šodien pavērsies. Daudz kas būs atkarīgs no mūsu paša gribas un rakstura stingrības. Lielu lomu spēlēs diplomātiskās prasmes.

Ēdienkartē lielu uzmanību pievērsīsim maltītes noformējumam un izskatam. Pie galda svarīga būs harmoniska atmosfēra, draudzīgs noskaņojums. Kā jau uz Mēness fāžu maiņām plkst. 14:01, varam izjust palielinātu apetīti. Atslodzes, jeb neēdamais laiks ir 12h pirms un pēc šī laika.

———————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!