Trešdiena, 16.marts

Šodien Mēness jau ceļos cauri Vēža zīmei, kas ir viena no labākām tā pozīcijām. Spēsim būt atsaucīgāki un iejūtīgāki, labāk pielāgoties mainīgajiem apstākļiem, kā arī iejusties apkārtējā noskaņojumā. Uzmanīgākie spēs ieklausīties savā intuīcijā un sajust īsto brīdi kad rīkoties un kad – paklusēt. Var aktualizēties kādi jautājumi saistībā ar ģimeni, mājvietu, nekustamā īpašuma jautājumiem. Būsim diplomātiskāki, nekā citkārt un labi spēsim vienoties, ievērojot abu pušu intereses. Arī iegādātie pirkumi kalpos ilgtermiņā, jo pratīsim novērtēt to patieso cenu.

Ēdienkartē izvēlēsimies to, pie kā esam pieraduši un zinām, ka tas mums der. Eksperimentiem atstāsim citas dienas, jo jūtīgā vieta šodien ir kuņģis. Labprāt gatavosim paši un cienāsim citus, tādā veidā izrādot rūpes un mīlestību par sev tuviem cilvēkiem.

————————————-
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!