Svētdiena, 6.marts

Šodien Mēness jau ceļos cauri Ūdensvīra zīmei, pievēršot mūsu uzmanību draudzības stiprināšanai un interešu grupām. Svarīga būs rīcības brīvība un vienlīdzības princips. Mēness caur Ūdensvīra zīmi ļauj katram mums būt tieši tik oriģinālam un īpašam, kādi mēs esam ar noteikumu, ka neuzspiežam to citiem. Dažiem būs progresīvi revolucionārs noskaņojums, kad gribēsies pārmaiņas un tūlīt pat. Var būt vēlēšanās iegādāties ko jaunu no elektronikas vai nomainīt kādu ierīci ar jaunāku, progresīvāku modeli.

Ēdienkartē mūsu izvēles var būt stipri atšķirīgas no ierastajām. Varam sajaukt kopā pavisam dīvainas produktu kombinācijas nemaz to nepamanot. Bet varam izmantot arī zinātnisko, tā teikt, attālināto pieeju produktiem – pētīt kalorijas, sastāvu, pirms to iegādes.

————————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!