Svētdiena, 27.marts

Arī šodien visas dienas garumā Mēness pavadīs dziļajā un noslēpumainajā Skorpiona zīmē, liekot mums mazliet slēpties, stāvēt ēnā un vairāk būt acīga novērotāja lomā. Tieši šodien varam pamanīt tās nianses, kas paslīdējušas garām citu dienu. Tomēr nebūsim tie mierīgie vērotāji, kas vienkārši saplūst ar dabu. Mums būs nepieciešams kāds izaicinājums un daži šo nepieciešamību īstenos, cenšoties manipulēt ar citiem. Dažiem saasināsies vēlme pēc kontroles un dominēšanas pār citiem, jebkurā gadījumā kaislības sitīs augstu vilni un nevienmēr tās būs ārēji pamanāmas. Tā var parādīties kā stingra iekšējā disciplīna un emocionālā paškontrole. Lai vai kā, dienas kopējais fons tomēr ir harmonisks, tādēļ katrs varēs testēt izturības robežas pēc saviem ieskatiem.

Ēdienkartē arī šodien priekšroku dosim eksotiskajai virtuvei. Varam nogaršot ko pavisam neparastu, kaut ko no jūras veltēm vai interesantām garšvielām.

———————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!