Svētdiena, 20.marts

Apsveicu visus ar pavasara iestāšanos! Šorīt plkst. 6:30 Saule iegāja Auna zīmē, kas arī tiek uzskatīts par pavasara sākumu 🙂

Bet dienas emocionālo fonu vislabāk parāda Mēness atrašanās zodiaka zīmēs un šodien Mēness vēl ceļos cauri Lauvas zīmei, mudinot uz izklaidēm un atpūtu ar šiku. Līdz plkst. 19:40 ir čika laiks, tādēļ vislabāk veiksies ikdienas rutinētie darbi un iesākto lietu pabeigšana. Ja vien laikapstākļi atļauj, tad arī sportiskas aktivitātes kā atpūtas veids ir pat ļoti ieteicamas.

No plkst. 19:40 Mēness pāriet Jaunavas zīmē, pievēršot mūsu uzmanību praktiskajiem sīkumiem. Vislabāk šo laiku izmantot, pievēršot uzmanību detaļām, niansēm, kas padara mūsu ikdienu ērtāku. Praktiski tas nozīmē sakārtot lietas ap mums, izdarīt revīziju, piem., atvilktnē vai skapī, sakārtot kādu plauktiņu vai vienkārši noslaucīt putekļus.

No rīta puses ēdienkarti veidosim ar plašu vērienu, nežēlojot ne priekš sevis, ne citiem neko. Tomēr pēc plkst. 19:40 būsim askētiskāki un taupīgāki, varam pat izlemt uzsākt jaunu diētu vai attīrīšanās kursu.

————————————
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!