Svētdiena, 13.marts

Arī šodien Mēness rāmi slīdēs cauri Vērša zīmei, ļaujot baudīt brīvdienas patīkamā labsajūtā. Kā jau zemes stihijas zīme, Vērsis vairāk koncentrējas uz dzīves taustāmās puses baudīšanu – labi paēst, ērti justies, un šajās baudās tiek iesaistītas visas 5 maņas – redze, dzirde, tauste, garša un oža. Varam apmeklēt teātri, rīkot viesības vai pikniku, iegādāties ko jaunu un skaistu (vislabāk līdz plkst. 13:00). Mēness caur Vērša zīmi mudina mūs būt tuvāk dabai, tādēļ atpūta pie dabas daudziem no mums palīdzēs atjaunot spēkus un noņemt pa nedēļu sakrāto stresu. Uz pēcpusdienu varam sajust iekšējo nemieru un vēlmi darboties aktīvāk. Ja enerģija paliek pāri, tad vislabāk to iztērēt sporta treniņos, nevis savstarpējos strīdos. Pirkumi, kas tiks izdarīti pēc plkst. 15:00 var nest vairāk kreņku kā labuma.

Ēdienkartē vēlēsimies sevi palutināt. Labprāt pagatavosim ko paši, un arī tie, kas līdz šim nav saņēmušies drosmi stāvēt pie plīts, var droši spert pirmos soļus 🙂

————————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!