Sestdiena, 5.marts

Arī šodien Mēness vēl atradīsies Mežāža zīmē, aicinot mūs būt emocionāli atturīgiem un vēsiem. Daudzas lietas skatīsim vispirms no racionālā un tikai pēc tam – no emocionālā viedokļa. Tas, protams, palīdzēs saglabāt vēsu prātu situācijās, kurās jārīkojas ātri un lietišķi, savukārt sirsnīgām emocionālām izpausmēm labvēlīgas būs citas dienas. Lai vai kā, diena ideāli piemērota kontaktiem ar vecākas paaudzes cilvēkiem, labs laiks, lai apciemotu vecākus un vecvecākus, uzklausītu jautājumus, kas saistīti ar pieredzi un pārbaudītām vērtībām. Cienīsim tradīcijas un pieņemtās normas. Ja paredzēti aktīvāki darbi, spēsim labi iekļauties paredzētajā grafikā un plānā. Ideāls laiks aktīvās atpūtas cienītājiem un tādu pasākumu rīkošanai, kas saistīti ar tradīcijām vai dzimtas kopā būšanu.

Arī ēdienkartē labprāt turēsimies pie jau pārbaudītām un klasiskām vērtībām. Varam atcerēties un pagatavot to, ko kādreiz ar prieku baudījām bērnībā. Nekādas pārmērības. Labi spēsim ievērot ēšanas režīmu, ja tāds mums paredzēts.

————————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!