Sestdiena, 19.marts

Arī šodien Mēness būs Lauvas zīmē, padarot mūs visus azartiskākus nekā parasti. Kopējais dienas emocionālais fons ir harmonisks. Pieņemsim gan jaunas, neparastas idejas, gan arī spēsim rast tām tūlītēju praktisku pielietojumu. Prāts nesīsies uz izklaidēm un ballītēm, diena piemērota tam, lai parādītu sevi no labākās puses. Varam ieviest dažādus jauninājumus, tomēr neizārdot labi ieliktos pamatus. Laba sadarbība ar celtniekiem, kā arī vecāka gadagājuma cilvēkiem. Lieliska diena, lai to pavadītu kopīgos pasākumos ar bērniem. Brīvajiem ļaudīm laiks saposties romantiskam vakaram, jo šis stāsts ir par mīlestību. Radošo profesiju pārstāvjiem daudz jaunu ideju un iedvesmas kā to visu pārvērst taustāmā rezultātā.

Lai ko mēs gatavotu ēdienkartē, gribēsim ar to lepoties un saņemt atbilstošu atzinību. Izmantosim to, lai parādītu savu mīlestību un rūpes par apkārtējiem.

————————————
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!