Sestdiena, 12.marts

Šodien Mēness jau ceļos cauri Vērša zīmei, ļaujot mums mierīgi baudīt dzīvi pēc trakulīgās Auna ietekmes. Dienas kopējais emocionālais fons ir harmonisks, ideāls laiks gan laiskai atpūtai, gan sarunām ar draugiem. Labi uztversim jaunu informāciju tādēļ droši varam apmeklēt kādus izglītojošus seminārus vai lekcijas. Daži kals tālāku ceļojumu plānus, var apsvērt tālmācības iespējas, izglītības perspektīvas. Tā kā Vērša zīme lielu nozīmi pievērš dzīves saimnieciskajai un skaistajai pusei, tad, ja vien laikapstākļi būs piemēroti, būs vēlme rušināties dārzā vai piekārtot šo to pie mājas. Veiksies arī lietas, kas prasa lielu precizitāti, koncentrēšanos, izmeklēšanu.

Ēdienkartē priekšroku dosim tam, ko saucam par “kārtīgu ēdienu”, un tā ir viena no Vērša baudām. Būs arī pacietības stāvēt pie plīts (vai dārza grilla) un gatavot. Produktus vislabāk iegādāties tirgū pie droša un pārbaudīta saimnieka.

————————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!