Saules aptumsums un Jauns Mēness Zivju zīmē

Ar Saules aptumsumu, kas Latvijā nebija vērojams, šonakt sākās Jaunais Mēness cikls Zivju zīmē, ieskicējot turpmākā mēneša tendences. Kā jau pirmajā Mēness dienā, šodien ir vērts ieklausīties sevī, lietas tikai plānot, vērot apkārtni un situāciju. Labi strādās intuīcija un būsim jūtīgāki pret apkārtni kā citas dienas.  Varam sajust aicinājumu pievērsties kādiem ezotēriskiem jautājumiem, iedziļināties lietu būtībā. Šis ir arī tas laiks, kad rakstīt (vai vismaz domās noformulēt) savas vēlēšanās jaunajam Mēness ciklam. Vienkārši jāatrod laiks, lai apsēstos, padomātu un ievēlētos. Lai gan Zivju zīme rosina mūs uz labdarību un līdzjūtību, tomēr šodien šīs īpašības var izpausties tādā saspringtā veidā. Vai nu ar pārāk lielu entuziasmu, aizrautību metīsimies kādam palīgā, tādā veidā it kā noņemot cilvēka paša atbildību šajā jautājumā, vai darbosimies it kā upurējoties kāda labā, noliedzot savas vajadzības (šī tendence it kā ieskicē jaunā cikla tematiku). Abas šīs izpausmes ir galējības, tādēļ neļausimies Zivju noslēpumainībai un neskaidrībām, bet analizēsim savas izjūtas. Daži izjutīs spēcīgu vēlēšanos vienkārši peldēt pa straumei bez kādas piepūles. Uz pēcpusdienu šīs sajūtas mazināsies un mērķtiecīgākie sajutīs enerģijas pieplūdumu, ko varēs ieguldīt produktīvā radošā un mākslinieciskā darbībā. Pareizo noskaņu mums palīdzēs radīt iemīļota mūzika.

Tātad, vērosim savas izjūtas un zīmes. Arī šonakt redzētie sapņi mums var šo to pastāstīt. Sūtīsim savas vēlmes kosmosam un intuitīvi sekosim savam aicinājumam! Lai mums visiem piepildīts, radošs un cerību pilns šis jaunais Mēness cikls!

————————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!