Pirmdiena, 7.marts

Dienas lielāko daļu līdz plkst. 21:08 Mēness vēl pavadīs Ūdensvīra zīmē, mudinot mūs domāt par visu jauno un progresīvo, ieviest kādas inovācijas, jauninājumus, nomainīt veco tehniku pret jaunu. Ja esam plānojuši ko tādu darīt, tad vispiemērotākās tam būs rīta stundas līdz plkst. 10:46, jo pēc tam vislabāk veiksies jau iesākto darbu pabeigšana un ikdienas rutinētie darbi. Varam izjust vēlēšanos tikties ar draugiem un domubiedriem, būsim noskaņoti uz sadarbību un taisnīgu attieksmi pret visiem. Iespēja panākt vienošanos vai noslēgt abpusēji izdevīgu līgumu.

No plkst. 21:46 Mēness pāriet intuitīvajā un jūtīgajā Zivju zīmē. Laiks paredzēts atpūtai un domu apkopošanai.

Ēdienkartē var būt vēlēšanās eksperimentēt ar pārtiku kā zinātniekam, kur šim procesam pieiet ar tīri pētniecisku interesi. Daži pievērsīs papildus uzmanību uzrakstiem uz produktu iepakojumiem, pētīs to ķīmisko sastāvu.

————————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!