Pirmdiena, 21.marts

Visas dienas garumā Mēness pavadīs Jaunavas zīmē, rosinot mūs pievērst papildus uzmanību kārtībai ap mums. Tomēr dienas emocionālais fons būs saspringts un mēs jau pilnīgi noteikti izjutīsim Pilnmēness tuvošanos. Ko tas nozīmē sadzīvē? To, ka varam daudzas lietas pārspīlēt un sacelt vētru ūdens glāzē. Ja par kādu rūpēsimies, tad piešķirsim tam pārāk lielu nozīmi, vai arī tieši otrādi – nenovērtēsim tās rūpes, ko apkārtējie izrāda pret mums. Lai vai kā, tikai mūsu pašu ziņā ir izlemt, kādām izpausmēm dosim vaļu. Iespējamas arī šādas tādas neskaidrības un kavēšanās, tādēļ visu, kur šodien nepieciešama precizitāte, jāpārbauda divreiz.

Ēdienkartē uzmanību jāpievērš sabalansētam un veselīgam uzturam. Iespējama paaugstināta apetīte. Var būt grūtības ieturēt diētu.

————————————
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!