Pirmdiena, 14.marts

Šodien Mēness jau ceļos cauri Dvīņu zīmei, pievēršot mūsu uzmanību notikumiem tuvākajā apkārtnē. Risināsim kādus jautājumus sadarbībā ar kaimiņiem vai radiem, var aktualizēties transporta jautājumi. Kļūsim ziņkārīgāki un vairāk interesēsimies par citiem. Tomēr šodien kopējais dienas fons ir saspringts, kas nozīmē to, ka iegūtā informācija ir jāpārbauda, citādi varam nevilšus kļūt par parastu tenku izplatītāju. Varam izjust protestu pret iedibināto kārtību un nelabprāt pieņemsim citu ieteikumus tam, kā patiesībā vajadzētu rīkoties. Iespējamas šādas tādas kavēšanās, kā arī jābūt uzmanīgiem, vadot transporta līdzekli.

Ēdienkartē ieteicama viegla pārtika, ko baudīt mazām porcijām. Tomēr pilnīgi iespējams, ka notikumi mums apkārt liks aizmirst par ēšanu un atcerēties par to tikai tad, kad patiešām sajutīsim izsalkumu.

————————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!