Piektdiena, 4.marts

Visas dienas garumā Mēness pavadīs Mežāža zīmē, pievēršot papildus mūsu uzmanību likumiem, normām un kārtībai. Svarīgas kļūst tradīcijas un var aktualizēties jautājumi saistībā ar to, ka jārīkojas tā kā pieņemts, tā kā ir pareizi, jo to prasa sabiedrība. Kļūsim godkārīgāki, vairāk orientēti uz saviem mērķiem un to sasniegšanu. Varam koncentrēties uz ilgstošu plānu apdomāšanu un grafiku sastādīšanu. Var gadīties, ka tieši šodien ir jāpieņem kāds svarīgs lēmums. Kopumā diena būs nopietnības pilna, tomēr arī prezentācijām un savu spožo pušu atklāšanai un demonstrēšanai laiks ir labvēlīgs. Vienīgi darīsim to ar ārkārtīgas atbildības apziņu. Jo tuvāk vakarpusei, jo mazāk vēlēsimies pakļauties kādām izmaiņām, ļoti gribēsim pieturēties pie saplānotās kārtības.

Ēdienkartē īpašu vēlmju nebūs, tādēļ visu varam iepriekš saplānot. Mēness vēl piedevām ir dilstošs, tādēļ labi veiksies diētas ievērotājiem un attīrīšanās kūru piekritējiem.

————————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!