Piektdiena, 18.marts

Rīta pusē Mēness vēl atradīsies Vēža zīmē un varam sekot iepriekšējās dienas norādēm.

No plkst. 9:56 Mēness pāriet Lauvas zīmē vēršot mūsu uzmanību uz sava publiskā tēla veidošanu. Vēlēsimies lepoties ar sasniegto un ļoti gaidīsim novērtējumu no sev tuviem un mīļiem cilvēkiem. Šī ir diena, kad celt gaismā savus sasniegumus, rīkot prezentācijas un visādi citādi pasvītrot savus talantus un nozīmīgumu. Tie, kas aktīvi darbosies, sasniegs vēlamo rezultātu. Ja ģimenē aug bērni, tad tie var prasīt papildus uzmanību, īpaši ar viņu apmācību un dažādiem pulciņiem saistītajos jautājumos. Pārējiem būs vēlme izklaidēties un ballēties, rīkot saviesīgus vakarus un demonstrēt sevi no tās labākās puses. Mēness caur Lauvas zīmi pievērš papildus mūsu uzmanību mīlestībai un romantiskajām attiecībām, tādēļ arī neizlēmīgākie spēs sadūšoties un uzaicināt savas pusītes un randiņu.

Arī ēdienkartē vēlēsimies dot un saņemt visu to labāko. Celsim galdā savus meistardarbus, jo īpaši tos, kas vienreiz jau paslavēti un atzīti par labu esam. Centīsimies visu noformēt romantiskā gaisotnē – sveces, kristāla glāzes, utt.

————————————-
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!