Piektdiena, 11.marts

Arī šodien Mēness pavadīs Auna zīmē, liekot mums visiem pamatīgi sasparoties. Kļūsim enerģiskāki un aktīvāki nekā parasti. Svarīgāk šķitīs lietas uzsākt, nekā tās pabeigt. Tomēr šodien jutīsimies harmoniskāk, nekā vakar. Būsim nedaudz diplomātiskāki, varēsim daudz ko sarunāt un saskaņot, noslēgt līgumu. Daži iegādāsies kādu vērtīgāku pirkumu, arī rotaslietas. Labprāt tiksimies ar draugiem, kā arī dibināsim jaunas iepazīšanās. Būs arī pa kādam romantiski noskaņotam, tādēļ varam izmantot izdevību un aicināt savu mīļoto uz kafejnīcu vai citu romantisku vietu, citi, savukārt, rakstīs dzeju.

Ēdienkartē joprojām priekšroka ir kam ātri pagatavojamam. Tomēr tiem, kuriem pacietības pietiks, gribēs ēdienam pievienot asas garšvielas un labprāt ēdīs ceptu, nevis vārītu.

————————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!