Otrdiena, 29.marts

Arī šodien Mēness pavadīs Strēlnieka zīmē, liekot mums domāt par izaugsmes un attīstības iespējām. Tomēr viss notiksies ar tādu prātīgu, praktisku piesitienu, bez gaisa piļu būvēšanas. Uz pēcpusdienu varam palikt tādi pavisam konservatīvi un noslēgti, pamatīgi izsvērsim, kuras idejas ir derīgas un kuras – nē, tātad ieliksim iedvesmu reālos un praktiskos rāmjos un noteiksim tam visam izpildes termiņus. Šādas tādas lietas var kavēties, tādēļ būs jāseko līdzi pulkstenim. Labs laiks prezentācijām un to gatavošanai, jo pratīsim turēties pie plāna.

Ēdienkartē joprojām vēlēsimies izmēģināt ko jaunu. Ja rīta pusē daži izjutīs palielinātu apetīti, tad uz pēcpusdienu tai būs tendence mazināties un spēsim sevi turēt noteiktos rāmjos.

———————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!