Otrdiena, 22.marts

Arī šodienu Mēness pavadīs Jaunava zīmē, priekšplānā izvirzot jautājumus, kas saitīti ar ikdienas darbiem un sadzīves jautājumu risināšanu. Varam pārskatīt savus ieradumus, dienas režīmu, kaut ko uzlabot un optimizēt. Papildus uzmanību pievērsīsim veselības profilakses jautājumiem, apdomāsim kādu pārbaužu veikšanu. Lielu nozīmi pievērsīsim tieši praktiskajai lietu pusei un svarīgs būs rezultāts. Tāpat kā vakar, izjutīsim Pilnmēness tuvošanos (un arī Mēness aptumsumu 23.martā), tādēļ varēsim saskatīt šādus tādus pārspīlējumus. Šodien līdzsvaru būs jāmeklē starp pārāk emocionālu informācijas nodošanu un shematisku, bezkaislīgu datu apstrādi. Patiesība kā vienmēr ir kaut kur pa vidu un galējības iespējamas abās pusēs. Daži pievērsīs papildus uzmanību tīrības un kārtības jautājumiem. Joprojām pastiprinātu uzmanību jāvelta tam ko un kā mēs sakām, un vai esam pareizi saprasti.

Ēdienkartē svarīgi būs sabalansēt uzturu. Veselības profilakses nolūkos daudzi centīsies uzlabot jau esošo diētu vai pamēģināt ko jaunu. Svarīgi būs ievērot režīmu, saprast sistēmu un tās praktisko pamatojumu.

————————————
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!