Otrdiena, 15.marts

Arī šodien Mēness būs Dvīņu zīmē, rosinot mūs uz aktīvu komunikāciju. Interesēs viss jaunais, kļūsim ziņkārīgāki. Arī bērni mums vairāk prasīs: Kāpēc? Gribu visu zināt! Idejas būs daudz un labprāt ieviesīsim kādus uzlabojumus. Tomēr rīta pusē dienas emocionālais fons būs saspringtāks. Tā kā šodien plkst. 19:00 sākas 2.Mēness ceturksnis (augošs Mēness), tad tiem, kas ievēro diētu pēc Mēness fāzēm,  6h pirms un pēc šī laika ir ieteicama atslodze. Var aktualizēties kādi jautājumi saistībā ar dokumentu apriti, daži aktīvi runās pa telefonu, citi sūtīs kārtējo e-pastu (domāts:aktīvāk kā citas dienas). Jebkurā gadījumā, par garlaicību sūdzēties nevarēs.

Ēdienkartē (ja vien atcerēsimies paēst) labāk izvēlēties ko vieglu, gaisīgu. Labāk ēst mazām porcijām, bet daži ēdīs visas dienas garumā pa kādam sīkam uzkožamajam.

————————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!