Otrdiena, 1.marts

Šodien Mēness jau ceļos cauri Strēlnieka zīmei, vadot mūsu domas tālu, skaistu ceļojumu virzienā. Alksim jaunus iespaidus, jaunas emocijas, vēlēsimies paplašināt savu redzesloku. Varam apdomāt kādu kursu vai lekciju apmeklēšanu, lai uzlabotu savu kvalifikāciju vai vienkārši apgūtu ko jaunu. Kopumā noskaņojums būs sapņains, un dažiem būs grūti koncentrēties, jo tas, ko vajadzētu darīt var nesakrist ar iekšējo sajūtu par to, ko vēlamies. Var gadīties ka atbilstoši Strēlnieka aizrautībai dažas lietas skatām pārāk optimistiskā gaisotnē, neievērojot kādus būtiskus sīkumus un to, ka ne visi ir tik ļoti aizrāvušies ar to pašu ideju, ko mēs.

Kā jau uz Mēness fāžu maiņu (2.martā plkst 1:12 naktī), kad sākas pēdējais Mēness ceturksnis, varam izjust palielinātu apetīti, tādēļ atslodzes laiks šoreiz ir no 19:12 1.martā, līdz 7:12 2.martā. Ēdienkartē izvēle kritīs uz kaut ko jaunu un interesantu. Iespējams, no svešzemju virtuves.

————————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!