Otrdiena, 08.marts

Šodien Mēness jau ceļos cauri Zivju zīmei un ir pavisam sadilis. Sajutīsim tukša Mēness ietekmi (Jauns Mēness iestāsies naktī 3:54 09.martā) un Saules aptumsuma (plkst.3:54  09.martā) tuvošanos. Kopējais dienas emocionālais fons – sapņains un jūtīgs, iespējams, būs vēlēšanās norobežoties no citiem, savas personīgās telpas nepieciešamība. Tā kā rit pēdējā Mēness cikla diena, tad enerģijas ir pavisam maz un tas nozīmē, ka akcents vairāk ir uz prāta darbību, nevis fizisko. Pastiprināsies intuīcija, daži redzēs zīmīgus sapņus. Šodien nevajadzētu censties kā īpaši izcelties bez liekas vajadzības, jo tam labākas būs citas dienas. Ideāls laiks, lai pārdomātu šajā Mēness ciklā paveikto, izdarītu kopsavilkumu un atbilstošus secinājumus. Diena labvēlīga tam, lai pamanītu kādas īpašas zīmes vai mājienus no mūsu Sargeņģeļiem. Tas gan iespējams tikai tad, ja spēsim ieklausīties sevī.

Ēdienkartē nebūs īpašu priekšrocību. Vairāk gan gribēsim saldumus, gribēsim sevi palutināt. Alkoholam gan diena ir īpaši nelabvēlīga, ja vien mērķis nav pamatīgi piedzerties. Īpašu uzmanību jāpievērš produktu kvalitātei un derīguma termiņiem.

————————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!