Ceturtdiena, 31.marts

Visas dienas garumā Mēness pavadīs Mežāža zīmē, ļaujot kalt nākotnes plānus un veidot ilgtermiņa mērķus. Kļūsim emocionāli atturīgāki, konservatīvāki, toties labi sapratīsimies ar vecāka gadagājuma cilvēkiem, kā arī tiem, kas subordinācijas skalā atrodas augstāk par mums. Varam kārtot darīšanas valsts iestādēs un runāt ar priekšniecību. Daži risinās ar celtniecību saistītos jautājumus, bet citi – apciemos vecvecākus. Dienai būs lietišķs piesitiens, kad varam gan dot, gan saņemt vērtīgus padomus.

Ēdienkartē kopumā būsim atturīgi, lai gan plkst. 18:16 sākas pēdējais Mēness ceturksnis un apetīte varētu būt paaugstināta. Tie, kuri ievēro atslodzes dienas pēc Mēness fāzēm – “neēdamais” laiks ir 6 stundas pirms un pēc šī laika. Pratīsim visu saplānot, kā arī pieturēties pie grafika.

———————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!