Ceturtdiena, 3.marts

Dienas pirmajā pusē Mēness vēl atradīsies Strēlnieka zīmē un varam sekot iepriekšējās dienas norādēm.

No plkst. 12:02  Mēness pāriet konservatīvajā Mežāža zīmē, piešķirot mums papildus nopietnību un praktisku skatījumu uz lietām. Varam kalt tālejošus plānus, uzstādīt jaunus mērķus un plānot savu laiku uz priekšu. Labi sapratīsimies ar cilvēkiem zelta vecumā, laba diena, lai apciemotu vecākus. Daži kārtos jautājumus saistībā ar celtniekiem un remontiem, savukārt citiem būs darīšanas ar valsts iestādēm. Svarīgākais ir tas, ka būsim orientēti uz praktisku, taustāmu, izmērāmu rezultātu un pacietīgāki kā citkārt.

Mēness caur Mežāža zīmi var likt ēdienkartei pieiet askētiski, necenšoties sevi pārāk lutināt. Ēdīsim to, kas ieplānots, pieejams vai tiek uzskatīts par pareizu. Šodien mums var nebūt īpašas prasības šajā ziņā, toties tiem, kuri ievēro kādu diētu vai ēšanas režīmu, būs vieglāk sekot plānam. Arī uz veikalu ieteicams doties ar produktu sarakstu.

————————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!