Ceturtdiena, 24.marts

Visas dienas garumā Mēness pavadīs Svaru zīmē, aicinot mūs uz sadarbību un harmoniju. Izjutīsim vēl Pilnmēness un Mēness aptumsuma ietekmi, tomēr prāts slieksies uz patīkamu un saskanīgu apkārtējo sajūtu, un Svaru zīme lieliski palīdzēs mums izmantot visas diplomātiskās un sociālās prasmes, lai justos labi. Varam slēgt līgumus, jo Svari palīdz savienot pircēju ar pārdevēju, kā arī vienoties par abpusēji izdevīgiem noteikumiem. Laba sadarbība ar valsts iestādēm un celtniekiem. Tomēr šodien būs jāpiedomā pie grafika ievērošanas, jo citādi dažas lietas var aizkavēties. Daži vēlēsies izaicināt sevi un apkārtējos, pārbaudīt izturības robežas un ķert adrenalīnu, tomēr šodien tam ir pavisam nepiemērota diena. Nevajadzētu arī uzturēties svešās, tumšās un nepazīstamās vietās, kā arī tur, kur pulcējas daudz cilvēku. Pret vakaru daži var sajusties nedaudz nervozi, jo traucēs šādi tādi neparedzēti sīkumi, tomēr kopējais dienas virziens ir līdzsvara meklējumu virzienā, un to arī vajadzētu atcerēties.

Ēdienkartē svarīgi būs, lai viss būtu sabalansēts un glīti noformēts. Varam pat atteikties ēst ko veselīgu tikai tādēļ, ka mums īsti netīk noformējums. Tad nu liksim galdā skaistās servīzes un glāzes, saskaņosim galdautu ar salvetēm un izbaudīsim visu, ko sniedz mums skaistums un harmonija! Tā kā Svaru zīmes svarīga tēma ir attiecība, tad izmantosim šo dienu (īpaši rīta pusi), lai stiprinātu tās.

———————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!