Ceturtdiena, 17.marts

Arī šodien Mēness pavadīs Vēža zīmē, pievēršot mūsu emocionālajai pusei lielāku uzmanību. Svarīga kļūs atmosfēra, kurā atradīsimies, lielu lomu spēlēs drošības sajūta. Pastiprināsies intuīcija un jūtīgums kopumā, tādēļ labi varēsim sajust otru cilvēku. Būsim atvērtāki, lai atbalstītu un rūpētos par citiem. Šodien arī labi pratīsim noformulēt savas domas gan vārdos, gan rakstos. Diena piemērota prezentāciju rīkošanai un lai uzstātos publikas priekšā. Labprāt mācīsimies un pieņemsim padomus. Bet, iespējams, tie būsim mēs, kuriem to padomu prasīs. Tomēr jūtīgākos no mums būs viegli izsist no sliedēm un dažam labam noskaņojums būt tīri dumpīgs. Labprāt turēsimies pie visa vecā un pārbaudītā un revolucionāras idejas par uzlabojumiem mūs neinteresēs. Nepatiks citu kontrole un noteikumu diktēšana.

Ēdienkartē izvēlēsimies ko tādu, ar ko varam pacienāt arī citus, tādā veidā izrādot savu mīlestību un rūpes. Labprāt gatavosim paši ko tādu, kas laika gaitā jau pārbaudīts un atzīts par labu esam.

————————————-
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!