Ceturtdiena, 10.marts

Šodien Mēness jau būs Auna zīmē, padarot mūs aktīvākus un impulsīvākus. Būsim enerģijas pilni, kā nekā ir Jauns Mēness un enerģijas ir daudz. Iekšēji sajutīsim cīnītāja celmlauža garu un gatavību aizstāvēt savu taisnību. Tomēr pastāv risks ar savu enerģiskumu pārcensties, kļūt agresīvam un neiecietīgam. Pacietība nav šodienas vārds, jo visam bija jābūt gatavam jau vakar 🙂 Būsim diezgan revolucionāri  noskaņoti ar domu, ka progresīvas idejas ir jāievieš tūlīt un uzreiz. Vienīgi uz pēcpusdienu kļūsim mazliet rāmāki un pratīsim pieturēties noteiktam plānam.

Ēdienkartē derēs viss, kas ātri pagatavojams un ātri apēdams. Arī šeit ar pacietību nez vai izcelsimies tādēļ fast food ies uz urrā. Jāievēro piesardzība lietojot virtuves tehniku un elektroierīces.

————————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!