Trešdiena, 3.februāris

Visas dienas garumā Mēness atradīsies Strēlnieka zīmē, mudinot mūs aizdomāties par dzīves virzienu, sapņiem un cerībām. Var aktualizēties kādi ceļojumu plāni, daži apsvērs lietas, kas saistītas ar redzesloka paplašināšanu – mācības, kursus, konferences. Lai ko mēs šodien apcerētu, visu vērtēsim ļoti kritiski un lūkosimies no praktiskā viedokļa. Dažiem tas var kalpot par iemeslu neko neuzsākt, jo iespējams pārāk aukstasinīgs skatījums uz lietām (neskatoties uz to, ka kopumā Strēlnieka enerģijas ir ļoti optimistiskas). Lai vai kā, šodien mums būs iespējas sevi parādīt no tās labākās puses, realizēt savus radošos projektus. Dažus apciemos pēkšņas idejas, atklāsmes, kuras tūlīt pat gribēsies realizēt. Aktualizēsies dažādi projekti un lietas, kas saistītas ar jaunajām tehnoloģijām.

Ēdienkartē vēlēsimies pamēģināt ko jaunu. Lai gan dažiem no mums galīgi nebūs apetītes un var būt vēlēšanās norobežoties no apkārtējiem.

—————————————
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!