Trešdiena, 24.februāris

Arī šodien Mēness vēl atradīsies Jaunavas zīmē, liekot mums uzmanību pievērst dažādiem aktuāliem ikdienas jautājumiem, piemēram, lietu kārtībai. Visam ir sava vieta kopīgajā sistēmā un pie šīs sistēmas tad arī ķersimies klāt! Tā kā Mēnesim ir labvēlīgs aspekts ar enerģijas planētu Marss, tad droši varam ķerties klāt dažādām inventarizācijas lietām, tīrīšanai, kārtošanai, šādiem tādiem labošanas un pielabošanas darbiem. Enerģijas pietiks visam, galvenais ir darīt! Tā kā Jaunavas zīmes pārvaldībā ir arī veselības jautājumi, tad droši varam veikt dažādas profilaktiskās apskates pie ārsta vai vismaz ieplānot tās. Bet, varbūt, pierakstīties nodarbībām sporta klubā? Nevajadzētu neko atlikt uz rītu, un, tā kā Mēness jau pagriezies uz dilstošo pusi, tad droši varam ne tikai ieplānot, bet arī uzsākt jaunu diētu vai attīrīšanās kūri.

Ēdienkartē svarīgi būs ievērot noteiktu sistēmu, izvēlēties ekoloģiskus produktus. Piedomāt der arī par sabalansētu pārtiku un ēst mazām porcijām.

————————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!