Trešdiena, 17.februāris

Joprojām Mēness atrodoties Dvīņu zīmē, galveno akcentu liek uz komunikāciju un dažādu ikdienas jautājumu koordinēšanu. Uzzināt, noskaidrot, precizēt, savākt informāciju un izvilkt no tās galveno, paziņot citiem. Laba diena radošai iedvesmai un spožām aktivitātēm tādām kā ballīšu, pasākumu un teātra apmeklēšanai, priekšnesumiem uz skatuves un savu labāko īpašību demonstrēšanai. Prieks un līksmība – lūk šodienas kopējais noskaņojums. Ja mājās aug skolas bērns, tad, iespējams, viņš šodien prasīs papildus uzmanību.

Pašā vakarā plkst. 21:24 Mēness pāriet ģimeniskajā Vēža zīmē atgādinot mums visiem, ka nekur nav tik labi kā mājās!

Ēdienkartē joprojām izvēlēsimies gaisīgu un vieglu pārtiku. Vakarpusē, jau Vēža zīmes iespaidā, labprāt pagatavosim ko paši, cienāsim citus, un tādā veidā izrādīsim savas rūpes par mums tuviem un mīļiem cilvēkiem.

—————————————
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!