Trešdiena, 10.februāris

Arī šodien visas dienas garumā Mēness atradīsies Zivju zīmē, dodot mums lielākas iespējas ieklausīties savā intuīcijā un aktivizēt mūsu personības jūtīgo pusi. Mēnesim veidojot bagātīgu aspektu skaitu ar citām planētām, šodien ir tā brīnišķīgā iespēja pašiem izvēlēties, kādam noskaņojumam pakļauties un kuru ceļu izvēlēties, jo te iespējami vairāki varianti. No vienas puses – harmoniski aktīvais, kad sekojot savai sirdsbalsij, spējam sajust labvēlīgo laiku un virzienus savai darbībai, spējam labi noformulēt domas, iedziļināties jautājumos un slēgt darījumus. No otras – var būt vēlēšanās pārspīlēt savu nozīmīgumu, kas var būt gan kā pārlieka jaukšanās citu darīšanās (protams, aiz labiem nodomiem), gan kā pārāk liels optimisms kāda jautājuma risināšanā. Daži var just neiecietību pret apkārtējo emociju atklātu izrādīšanu, bet, iespējams, mums pašiem liksies, ka citi nesajūt mūsu vajadzības un ir vēsi.

Ar ēšanas ieradumiem arī būs divas iespējas: vieni sajutīs palielinātu apetīti un ļausies kārdinājumam, kurpretīm citi ievēros sev noteikto režīmu pat stingrāk, nekā nepieciešams. Vienvārdsakot šodien katrs pats ir sava laimes kalējs un mums ir brīnišķīgas iespējas izvēlēties tieši sev labāko variantu.

—————————————
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!