Svētdiena, 7.februāris

No plkst. 7:59 Mēness pāriet Ūdensvīra zīmē, ļaujot mums kļūt brīvākiem un neatkarīgākiem, kā arī respektēt citu brīvību un neatkarību. Mēness caur Ūdensvīra zīmi pievērš lielāku uzmanību draudzībai un raisa vēlmi izdarīt ko vairāk kā tikai priekš sevis. Dažus tas mudina iesaistīties kādos sabiedriskos pasākumos, domubiedru grupās vai organizācijās, kurās ir kopīgi sociāli mērķi. Varam vairāk interesēties par to, kas notiek sabiedrībā un mūsu pašu vietu tajā. Var aktualizēties kādi jautājumi saistībā ar kādiem projektiem vai jaunajām tehnoloģijām, internetu. Rit pēdējā Mēness diena, kas prasa vairāk nodarbināt prātu, nekā fiziskās aktivitātes. Daži gan var sajust vēlmi mainīt visu un uzreiz, jo iekšēji jutīsies kā revolucionāri.

Ēdienkartē varam sajaukt kopā pat diezgan dīvainas ēdienu kombinācijas. Ak, kuru gan tas interesē! Nu visu jau nevar pamanīt. Tomēr daži raudzīsies uz produktiem no zinātniskā viedokļa, pētot kaloriju daudzumu un ķīmisko sastāvu. Var rasties vēlēšanās gatavošanas procesā izmantot visādas elektriskās palīgierīces – maizes krāsniņas, blenderus, tvaicējamos katlus u.t.t.

—————————————
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!