Svētdiena, 21.februāris

Arī šodien Mēness pavadīs Lauvas zīmē, rosinot lielāku kāri uz dažādām atrakcijām un izklaidēm. Ja mājās aug bērni, tad šī ir ideāla diena, lai apmeklētu kādu kopīgu pasākumu un izpriecātos no sirds. Ideju netrūks un pratīsim arī novērtēt, kuras no tām ir derīgas, t.i. praktiski pielietojamas, un kuras – nē. Būsim progresīvi noskaņoti, labprāt pamēģināsim ko jaunu un uzlabosim veco. Tomēr būs arī respekts pret jau iedibināto kārtību un pieņemtajām normām. Labs kontakts ar vecāko paaudzi un cilvēkiem zelta vecumā, tādēļ varam apciemot vecvecākus vai vismaz piezvanīt viņiem. Šādas tādas lietas šodien var kavēties un neiet tik raiti, bet kopumā emocionālais fons ir harmonisks. Pamazām jau sāksim izjust Pilnmēness tuvošanos, kura precīzs aspekts būs rītdien plkst 20:20.

Ēdienkartē vēlēsimies visu skaisti un grezni, vēlēsimies lepoties ar pagatavoto un ļoti, ļoti gaidīsim, ka mūsu pūles tiks novērtētas. Labprāt izmantosim ēdienreizes romantiska noskaņojuma radīšanai, tādēļ daži izmantos iespēju vakariņot restorānā vai kādā īpaši romantiskā vietā.

—————————————
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!