Svētdiena, 14.februāris

Arī šodien visas dienas garumā Mēness atradīsies Vērša zīmē, liekot mums lielāku uzmanību pievērst ērtībām, komfortam un finanšu jautājumiem. Tomēr šodiena ir tā īpašā diena, kad mums rūpēs ne tikai pašu labsajūta, bet arī citu, un tiem, kas to vēlēsies, ir iespējas paust savu attieksmi aktīvi un plašu sirdi. Tomēr, turiet roku uz pulsa un nepārspīlējiet, jo savā aizrautībā un optimismā varam neievērot būtiskas nianses. Lai vai kā, zvaigznes šodien ir vairāk labvēlīgas nekā nelabvēlīgas, tādēļ diena piemērota arī plašu pasākumu apmeklēšanai un iziešanai sabiedrībā.

Ēdienkartē izvēlēsimies to, ko varam notiesāt ar baudu. Labprāt iziesim pusdienot ārpus mājas, jo dalīts prieks ir dubults prieks! Lai mums visiem skaista un mīlestības pilna šī diena! Priekā!

—————————————
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!