Sestdiena, 6.februāris

Visas dienas garumā Mēness pavadīs Mežāža zīmē. Mēness ir pavisam sadilis, rit pēdējais ceturksnis un pamazām laiks ir izdarīt kopsavilkumu un secinājumus par iepriekšējā Mēness ciklā paveikto. Caur Mežāža zīmi mūsu uzmanība tiek pievērsta tālejošiem plāniem, godkārīgiem mērķiem, savukārt labvēlīgais aspekts ar Jupiteru vēsajām un kritiskajām Mežāža sajūtām piešķir ticību visam labajam un pozitīvu skatījumu uz dzīvi. Diena būs īpaši labvēlīga arī dažāda veida pārrunām un savu domu formulēšanai, rakstu darbiem, tai skaitā trāpīgiem izteicieniem. Tas gan ne vienmēr nozīmē dzēlību, jo labvēlīgais aspekts ar Venēru ļaus visu turēt diplomātijas un sociāli pieļaujamos rāmjos. Patiesībā šodiena ir tā labvēlīgā diena, kad katrs varēs atrast sev pielietojumu un veidu kā izpausties un tikt sadzirdētam. Tomēr kopumā diena vairāk sliecas uz konservatīvu attieksmi pret jauninājumiem, priekšroku dodot vispārpieņemtajām normām un tradīciju ievērošanai. Varam prasīt un saņemt padomu no vecākiem, skolotājiem un tiem, kurus uzskatām par autoritāti.

Ēdienkartē labprāt ievērosim režīmu. Uz veikalu labāk doties ar jau sagatavotu iepirkumu sarakstu. Patiks visu plānot un paredzēt.

—————————————
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!