Sestdiena, 27. februāris

Dienas pirmajā pusē Mēness vēl pavadīs Svaru zīmē un varam sekot iepriekšējās dienas norādēm.

No plkst. 13:26 Mēness pāriet intensīvajā Skorpiona zīmē un dienas emocionālais fons kļūst piesātināts ar dažādām alkām un kaislībām. Lai ko mēs darītu, būsim tajā visā iekšā ar sirdi un dvēseli uz visiem 100%. Svarīgi būs iedziļināties lietu būtībā, aizrakties līdz saknei. Kļūsim vērīgāki, bet arī aizdomīgāki. Intuitīvi uztversim slēptos motīvus un palielināsies spēja lasīt starp rindiņām. Lieliska diena dažādām radošajām iecerēm, izklaidēm, kā arī laika pavadīšanai kopā ar bērniem. Spēsim sevi parādīt no tās labākās puses, tādēļ diena laba arī dažādu prezentāciju un akciju rīkošanai.

Ēdienkartei pieiesim radoši un ar pacietību. Patiks ēdienus gatavot tā, lai citi nevarētu uzminēt, kas īsti tas ir, jo gatavošanas procesā to pamatīgi izmainīsim. Saistīs produkti no eksotiskās virtuves.

————————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!