Sestdiena, 20.februāris

Šodien Mēness jau pārgājis Lauvas zīmē, radot lielāku vēlēšanos būt redzamiem un pamanāmiem. Mums būs svarīgi, ka varam lepoties ar sasniegto, ka visi redz, ko esam paveikuši un slavē mūs. Aktualizējas jautājumi par izklaides iespējām, spožām ballītēm un saviesīgiem vakariem. Ideāla diena teātra apmeklējumam. Un, protams, romantika! Galanti mājieni un romantiskas noskaņas. Savukārt, tiem, kuriem aug jaunā paaudze, aktualizēsies jautājumi saistībā ar viņiem. Kopumā diena būs labvēlīga, ja nemēģināsim pārspīlēt savu vērtīgumu, jo atzinību un novērtējumu šodien varam nesaņemt (vismaz ne tādu kā vēlētos). Var gadīties, ka tās rūpes un gādība, kuru sniedzam aiz labas sirds, tam otram izrādās nevajadzīga, radot mums vilšanās sajūtu – kā tad tā! Bet, iespējams, mēs paši būsim tie, kuri nezinās kā pieklājīgi atteikt citu lielajām rūpēm un vislabākajiem padomiem? Lai vai kā, pie mēra sajūtas būs jāpiedomā un “jātur roka uz pulsa”.

Ja mums ir kāda iemīļotā recepte, kuru visi slavē un novērtē, tad šī ir īstā diena, lai to atkal izvilktu gaismā. Pie galda gribēsim visu skaisti un pēc labākajiem standartiem – skaisti trauki, spožas glāzes, jautra un dzīvespriecīga kompānija.

—————————————
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!