Sestdiena, 13.februāris

Dienas pirmajā pusē Mēness vēl atradīsies Auna zīmē un varam sekot iepriekšējās dienas norādēm.

No plkst. 13:36 Mēness pāriet praktiskajā un skaistumu mīlošajā Vērša zīmē. Kļūsim rāmāki un  nesatricināmāki, kā arī pacietīgāki un lielāku uzmanību pievērsīsim praktiskajām, saimnieciskajām lietām. Mēness caur Vērša zīmi māca mūs baudīt dzīves skaistumu, iesaistot visas piecas maņas – redzi, dzirdi, garšu, tausti un ožu. Katrs izvēlas sev patīkamāko un izbauda to 🙂 Un galvenais – mierīgi un bez steigas. Tiem, kas nonākuši dzīves krustcelēs būs iespēja ieklausīties sevī un izmantot savu intuīciju. Labi nosacījumi, lai ievērotu it kā nebūtiskas nianses un uztvertu delikātus mājienus. Tomēr šodien būs jāpiedomā arī pie vārdiem, kurus sakām citiem, jo iespējami pārspīlējumi.

Ēdienkartē priekšroku dosim tam, ko varam saukt par kārtīgu ēdienu, jo Vērsītis mīl ne tikai pamatīgi strādāt, bet arī ēst. Nebūs slinkums iet uz tirgu un rūpīgi izvēlēties īstus lauku produktus, pēc tam ar tādu pašu rūpību un pacietību to visu gatavot, lai beigu beigās izbaudītu kā nākas. Šodien arī lielākie neprašas var iemēģināt roku pavārmākslā, jo Mēness tam būs labvēlīgs 🙂

Lai mums visiem mīlestības un patīkamu sajūtu pilna šī diena!

—————————————
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!