Pirmdiena, 8.februāris

Visas dienas garumā Mēness pavadīs Ūdensvīra zīmē, gatavojoties uzsākt jaunu Mēness ciklu plkst. 16:40. Šis laiks tad arī iezīmēs visa cikla raksturīgākās īpašības, tādēļ kā jau katra jauna Mēness cikla sākumā varam apsēsties, ievēlēties un uzrakstīt to, kam turpmākajā laikā paredzēts augt un attīstīties. Vēl labāk, ja mūsu vēlmes saskan ar Ūdensvīra enerģijām, bet tas nav obligāti.

Tātad, ko mums nesīs Ūdensvīrs? Pirmkārt jau tās ir lietas ar nākotnes perspektīvu, jo Ūdensvīra enerģijas tiek saistītas ar domu par visu progresīvo, jauno, neparasto un arī ekscentrisko. Jebkurā gadījumā, skats tiek vērsts nākotnē. Tie var būt kādi projekti, kas saistīti ar jaunajām tehnoloģijām, arī vienkārši kāda jauna gadžeta iegāde vai vecās tehnikas nomaiņa uz jaunu. Ūdensvīrs ir tas, kas ļauj pārvarēt laika barjeras, tādēļ vēlmes var saistīt ar internetu, kā arī gaisa transportu. Kā brīvdomātājs un oriģinālu ideju autors Ūdensvīrs ļauj mums katram būt īpašam savā oriģinalitātē, tādēļ, ja līdz šim esam baidījušies izrādīties atšķirīgi, varam vēlēties ko labot šajā ziņā. Lai vai kā, šī individualitāte tomēr ļauj katram būt ar savu “odziņu”, tomēr nenomācot citus, tādēļ brīvība, brālība un vienlīdzība ir Ūdensvīra devīze. Varam vēlēties aktīvāk iesaistīties sabiedriskajās aktivitātes, kuru mērķis ir kopējais labums sabiedrībai. Un, protams, draudzība un interešu kolektīvi – varam apdomāt iesaistīšanos deju kolektīvā, korī vai, piemēram,  filcēšanas kursos.

Lai mums visiem draudzīgs un progresīvs šis jaunais Mēness cikls!

p.s. ja kaut kas noiet greizi, vienmēr var izlīdzēties ar humoru 🙂

—————————————
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!
Dienas emocionālais fons sadarbībā ar www.iedvesmasavots.lv